Ortaklık açıklaması

Gelir oluşturma için ücretlendirme ve reklam yerleşimi için tam bağlı kuruluş ifşamıza bakın.

Ayrıca, güncellenmiş 2018 editöryal, reklam ve sponsor politikamızın da görmeniz için burada olacak.

WHO yönergelerine uymayı ümit etmek için, bu konudaki reklam ve ürün gönderimi bağlantıları hakkında aşağıdakileri iyi bilmeniz ve aşağıdakileri üstlenmenizi istiyoruz:

Sitede bulunan tüm linkler (linklerimizin çoğunun, verilen ürün / menfaate eklenmesi için dahili olması), belirli kalemlerin satışından küçük bir komisyon alabilen bağlı linklerdir (fiyat sizin için aynı kalacaktır). ).

Bir siteyi çalıştırmak, ilgili reklamları ve bağlı kuruluş bağlantılarını sürdürmek için bu maliyetlerin dengelenmesinin bir yolu olarak, ilişkili maliyetlere ve barındırma gereksinimlerine sahiptir.

Bir ürüne ait tüm bağlı kuruluşlar için (doğrudan herhangi bir ürün sunmuyoruz) bu, kullandığımız veya araştırdığımız veya tazminatsız olarak desteklediğimiz veya tavsiye ettiğimiz bir şeydir.
İçeriğimizin çoğunun genel sağlık ve sağlık üzerine odaklandığını göreceksiniz, ancak daha iyi bir yaşam ve varlık kalitesi için bir çözüm geliştirecek veya vurgulayabilecek gibi görünen her şey için keskin bir göz atın.

Tam şeffaflık için, makalelerin üst kısmında, kenarlarında, içeriğinde ve en alt kısmında reklamlar bulunur. Değerli sanal ziyaretçilerimizin her birini ve herkese bizi ziyaret etmeden daha iyi bir cevap vermeyi denedik. Kalite her zaman önceliğimiz olmuştur, bu nedenle reklam ve gelir modelimiz hakkında tam şeffaflık ile en iyi şekilde çalışmak istiyoruz.
Lütfen bize ulaşın ve nasıl geliştirileceğini bize bildirin. İnsanların deneyimlerini paylaşmalarına ya da çok çeşitli pratik ürünler ve hayat geliştirici çözümler hakkında sorular sormalarına yardımcı olarak sağlığınızı ve sağlığınızı geliştirmeye (ve korumanıza) yardımcı olmak için buradayız.