Site editorial politikası

Site bir sağlık, fitness ve güzellik sitesidir. Sitenin misyonu müşterilerine en güncel haberleri ve güncellemeleri doğru sunmaktır. Web sitesinde bulunan içerik, sağlık, zindelik ve güzelliğin çeşitli konuları ile ilgili pratiktir.

Web sitesinde, sağlık bilgilerinden güzellik ipuçlarına kadar her şeyi kapsayan birkaç konu var. Sitenin okuyucuları kendileri için en uygun sağlık bilgilerini seçebilirler. Web sitesinde verilen bilgiler, kullanıcının kişisel sağlığına uygun hale getirmek için de filtrelenir.

Web sitesinde yer alan bilgiler doğru ve çeşitli sağlık sorunları ile ilgili olsa da, hastalar doktoru / doktorlarının talimatlarına uymalıdır. Site sadece sağlık hizmeti sağlayıcısı tarafından sağlanan bilgileri desteklemeye yardımcı olur. Hastalara, okudukları konular ve sorular hakkında profesyonel rehberlik almaları önerilir.

Aşağıda, Site tarafından orijinal içeriğini oluşturmak için kullanılan ölçütler verilmiştir:

Alaka
Bu, bir bireyin sağlığının yönetimini etkileyebilecek konuları kapsar. Çeşitli konular ele alınmış ve uyuşturucu ve ürün lansmanları, uzman yorumları, hatırlatmalar ve uyarılar ve sağlık haberlerini içerebilir.

Klinik önemi
Burada bulunan içerik, iyi bilinen tıbbi web sitelerinde yayınlanan en yeni tıbbi araştırma bulgularına dayanmaktadır.

Trendler
Bu kategoride, bazı mevsimsel faizler karşılanmaktadır. Trendler kategorisinde bulunan konular arasında alerji mevsimleri, yaz güvenliği, soğuk algınlığı ve grip bulunur. Kapsanabilecek diğer konular Sağlıklı Kalp Ayı ve Meme Kanseri Bilincini içerir.

Bu web sitesinde bulunan içerik eşsiz ve güvenilirdir. Çevrimiçi sağlık ve güzellik web sitesi, müşterilerine sağlık ve fitness konularında güncel ve doğru bilgiler sunmaya odaklanmıştır.

Sitedeki sağlık haberleri ve hikayeler editörün seçimine dayanmaktadır. Web sitesinde bulunan makaleler, tıp alanında araştırmacıların yanı sıra bilimsel uzmanlarla röportajlar içermektedir.

İçerik politikası

Müşterilere doğru ve benzersiz bilgi sağlamak gazetecilerin sorumluluğundadır. Yazarların okuyucularına yalnızca haber ve referanslarını sunmaları beklenmektedir.

Yazı bağımsızlığı

Site, raporlarında adil ve doğru olmaya odaklanmaktadır.

Web sitesi için çalışan personelin yayın politikası:

Site, okuyucularına hem profesyonel hem de profesyonel olmayan bilgi ve eğitim materyalleri sağlamak olan bağımsız bir medyadır. Web sitesinde verilen içerik doğru ve etkisizdir.

Haber medyası, editoryal personelinin sağlık endüstrisindeki herhangi bir ilaç, tıbbi cihaz veya şirket ile ilgili çıkarlarını açıklamasını gerektirir. Yeni çalışanların işe alındığı sırada personel hakkındaki bilgiler daha sonra derhal amirine verilir. Denetim otoritesi, çıkarların bir çatışmaya neden olup olmayacağını belirlemekle yükümlüdür ve ortadan kaldırılabilir.

Editör personeli bilgi üzerindeki herhangi bir etkiyi önlemek için sponsorlara veya ortaklara bağlı olanlardan ayrılır. Yayın personelinin her biri, son konular hakkında doğru ve ilgili bilgi sağlama sorumluluğunu taşır. Muhabirler, öykü veya uzman görüşme yapmakla yükümlüdürler. Yazarlar ayrıca, kalifiye uzmanlardan gelen farklı konular hakkında nesnel fikirler de bulurlar. Bu sayede Site çalışanları arasında etik davranış sağlar.

Haberler ve orijinal makale ile gelme süreci

Gazetecilerin, her iş günü boyunca günlük haber bütçesini bulmaları gerekmektedir. Günlük haber bütçesinin saygın sağlık dergilerinden en son haberlere, federal sağlık kuruluşlarından bir duyuruya ve en güncel trend sağlık konularına ilişkin analizlere sahip olması gerekir. Sağlık muhabirlerinin, çeşitli konularda önde gelen tıp liderlerinin görüşlerini almaları bekleniyor. Personel editörleri, orijinal makaleleri web sitesinde yayınlanmadan önce dikkatlice gözden geçirirler.

Lisanslı içerik

Üst düzey editör editörleri, üçüncü tarafların sağlık içeriği yayınlanmadan önce politika ve prosedürleri gözden geçirme sorumluluğunu üstlenir. İnceleme, çıkar çatışmasının ortaya çıkmasını önlemek için yapılır. İşlem, lisanslı içeriğin güncel, güncel ve doğru olmasını sağlar.

Sponsorlu içerik ve reklamcılık

Web sitesinde “Sponsorlu” etiketli düğmeler, içerik, afiş ve rozetler bulunur. Diğerleri “sponsorumuzdan” veya “reklamdan” etiketlenebilir. İçerik, içerik politikasına tabi değildir. “Sponsorumuzdan” etiketli içerik, kurulan politikaya tabidir.