Site reklam politikası

Site, web sitesinde Reklamcılığın farklı yönlerini yönetmeye odaklanmış yönergeler oluşturmuştur. Kılavuzlar ayrıca tüketicilere yönelik web siteleri ve mobil uygulamaları içerir. Tüketicilere yönelik web siteleri ve mobil uygulamalar, reklam ağlarımız tarafından belirlenir ve bu reklam ağları tarafından belirlenen kullanıcı ilgi alanlarına dayanır.

Reklam politikasında yer alan yönergeler, medya tarafından reklamların onaylanması, reklamların web sitesinde nasıl gösterilmesi ve sitede yer alan reklamların nasıl kaldırıldığı gibi çeşitli konuları kapsamaktadır. Sadece sahadaki personel bu eylemden herhangi birini almak için takdir yetkisine sahiptir. Politikayı yorumlamak ve uygulamak medya sorumluluğundadır. Site ayrıca, gerekli gördüğü zamanlarda reklam politikasını değiştirme hakkına sahiptir.

Aşağıdakiler reklam politikasının yönergeleridir

Site, web sitesinde kabul edilecek ve görüntülenecek Reklam türünü belirlemek için tamamen kendi kararına sahiptir. Web sitesinde yapılan reklamların, reklamı yapılan ürünleri veya hizmetleri üreten, dağıtan veya tanıtan şirketler için onaylamadığını dikkate almak önemlidir.

Site, doğru olmayan reklamları onaylamaz. Reklamın kabul edilmek üzere profesyonel bir şekilde doğru ve yapılması gerekiyor.

İzin verilmeyen reklam kategorileri

Site yasa dışı veya “sakıncalı” ürünler kabul etmeyecektir. Web sitesi, ‘sakıncalı’ ürünleri ne düşündüğünü belirleme hakkını saklı tutar.

  • Ayrımcılığı destekleyen veya kişisel nedenlere dayanarak bir kişiyi veya bir grup kişiyi alay eden materyaller kabul edilmeyecektir.
  • Alkollü reklam kabul edilmeyecektir.
  • Hileli, yanıltıcı veya rahatsız edici herhangi bir materyal kabul edilmeyecektir.
  • İçeriğini 13 yaşın altındaki çocuklara yönlendiren materyaller kabul edilmeyecektir.
  • Pornografik içerik kabul edilmeyecek.
  • “M” derecelendirmeli video oyunları veya içeriği olarak kategorize edilen mesajlar veya mesajlar kabul edilmeyecektir.
  • Makul olmayan ürün veya hizmetler kabul edilmeyecektir.
  • Kanıtı olmayan hak taleplerini içeren iletiler ve medya kabul edilmeyecektir.
  • Tanımlı alanın ötesine geçen reklam birimleri kabul edilmeyecektir.

Site ayrıca reklamı, sponsorlu içeriği ve içerik içeriğini de farklılaştırır. Sonuç olarak, içerik türlerinin her biri farklı yönergelere sahip ayrı bir varlık olarak ele alınır.

Okuyucu, reklamlardan birini tıkladığında, web sitesinin mülkünün altındaki ilgili sponsorlu içerik alanına bağlanır.

Site, herhangi bir anahtar kelime veya konu hakkındaki bilgi arama sonuçlarının nasıl görüntüleneceğini belirleme hakkını saklı tutar. İçerik, kaynağıyla birlikte görüntülenecektir. Sponsorlu içerik, bu şekilde etiketlenir ve aynı kurallar, filtrelenen diğer bilgiler için de geçerlidir.

Site ayrıca, Google Reklamlarında sağlanan kuralları ve yönergeleri takip eder ve bunları ilgili web sitelerine bağlar.

Üçüncü taraf içeriğinin reklamcılık politikasına bağlı kalması, etiketleme içeriğinin sitenin belirtilen politikasına göre düzenlenmesi gerekir. Reklamın, kayıt veya e-posta yakalama sayfası gibi herhangi bir iletişim bilgilerine doğrudan bağlantı oluşturması amaçlanmamıştır.

Site, herhangi bir reklamın yayınlanmasını onaylama hakkını saklı tutar. Site, reklamı istediği zaman kabul etmeye, reddetmeye, iptal etmeye veya kaldırmaya karar verebilir. İptal, kaldırma veya reddetme durumunda derhal bir bildirim yapılacaktır.

Reklam veren, siteye uygulanan tüm yerli ve yabancı yasalara uymakla yükümlüdür. Düzenlemeler yasal amaçlar için gerekli olan tüm efsaneleri, açıklamaları ve açıklamaları içerebilir.

Reklamların, etiketler, pikseller, flash kapsayıcılar veya bilgi toplayan başka türde bir yazılım içermemesi gerekir. Ağları herhangi bir tehditten korumak için çerezler, işaretler veya başka bilgiler filtrelenecektir. “