Site sponsorları politikası

Site, tüketici ürün şirketlerinin tüketicilerin sağlığı üzerinde önemli etkiye sahip olduğu gerçeğini takdir etmektedir. Sitenin sponsorluğu, sitenin okuyucularına bilgilendirici ve alakalı içerik sağlayarak ücretsiz olarak yayınlanmasını sağlayan reklam biçimindedir.

Site sadece sponsorlarına ürün ve hizmetlerini tüketicilere pazarlamak için fırsatlar sunmaya odaklanmaktadır.

Ağ, okuyucuların kendilerini güçlendirmek için kullanabilecekleri bir platform yaratmayı amaçlamaktadır. Sponsorluk politikası, ağın büyümeye ve genişlemeye devam etmesini sağlar. Web sitesinde bulunan eğitim içeriği, okuyucuları bilinçli sağlık ve yaşam seçimleri yapmalarına olanak sağlayan eğitir.

Site fiziksel aktivite, sağlıklı beslenme, güvenlik ve önleme ve iyi olma gibi farklı konular hakkında konuşur. Ağ ayrıca okuyucusuna iyi dengelenmiş ve sağlıklı bir yaşam tarzına nasıl ulaşılacağı konusunda ipuçları sağlar.

Site hedefleri

Ağ, tüm dünyadaki okuyucuların sağlığını sağlıkla ilgili eğitim içeriği sağlayarak geliştirmeyi amaçlamaktadır.
Site, sağlık konusunda güvenilir ve uygun materyaller ve araçlar geliştirmeye odaklanmaktadır. Eğitim içeriği gerçeklere, son araştırma çalışmalarına ve sağlık istatistiklerine dayanmalıdır.
Ağ ayrıca okuyucularına olumlu sağlık mesajlarını göndermeye odaklanmaktadır.

İçerik politikası ve içerik geliştirme

Ağın politikasına göre, içerik her zaman nitelikli editörler tarafından yazılır ve incelenir.

Ortaklık ödemesi açıklaması

Bu açıklama, söz konusu sitenin mobil ve çevrimiçi sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, ağın web sitesi için geçerlidir. Açıklama, ağın iştirakleri, sponsorları, reklamverenleri ve web sitesinde görünen diğer üçüncü taraflarla olan finansal ilişkisini açıklamaya yardımcı olmak için sunulmuştur.

Web sitesinde yer alan bazı makaleler, marka ve ürünleri geliştirmeye ve tanıtmaya odaklanan belirli hizmet ve kaynaklarla bağlantılıdır. Ağ, seçilen bireysel bağlı kuruluş programlarına aittir. Bir okuyucu, sağlanan bağlı kuruluş bağlantılarını satın almayı tercih ettiğinde bir komisyon oluşturur. Site, reklamverenlerle olan ilişkilerini tamamen açıklar ve okuyuculara, finansal teşviklerin, ürün veya hizmet hakkında yayınlananları etkilemediğine dair güvence verir.

Bağlı taraflar, gerekli gördüğü zamanlarda değişiklik yapabilir. Okuyucular, soruları, yorumları veya kaygıları online form aracılığıyla Site’deki personele iletebilir. Kullanıcılar, web sitesinde sağlanan bağlı kuruluş bağlantılarından satın alma yapmadan önce soru sorabilirler.

Okuyucular, web sitesinde verilen bilgileri profesyonel tıbbi tavsiye veya herhangi bir sağlık durumu için tedavi yerine kullanmamaları konusunda bilgilendirilmektedir. Web sitesinde bulunan bilgiler, uzman bir tıbbi uzmana danışmadan herhangi bir tıbbi durumu teşhis etmek veya tedavi etmek için kullanılmamalıdır.