Uyarı

Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece eğitim amaçlıdır. Sitede ifade edilen tavsiyeler, fikirler ve görüşler tıbbi bir profesyonelden gerçek tavsiye için bir yedek olarak hizmet etmemelidir.

Yazarlar ve yayıncılar bu sitede yer alan bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için ellerinden gelen çabayı göstermelerine rağmen, bilimsel teori ve ek analizlerin doğası dalgalanma ve değişim anlamına gelir. Bu nedenle, bu web sitesinde yer alan bilgilerin tam doğruluğunu garanti edemeyiz.

Sonuç olarak, ne yazarlar ne de bu web sitesinin yayıncıları atlanmış, eksik veya tarihli materyallerden sorumlu tutulmamalıdır.

Ayrıca, bu sitede yer alan yazarlar, okuyucunun kılavuzlar içinde anlatılandan daha fazla kimyasal kullanımından farklı sonuçlara ulaşmalarından sorumlu tutulmayacaktır. Dış değişkenler ve bireysel faktörler genellikle herhangi bir ekin etkinliğini değiştirebildiğinden, sonuçlar değişebilir.

Sorumluluk reddi beyanı:

Bu web sitesini okurken, bu bilgileri herhangi bir şekilde eyleme geçirmenin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek her şeyden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu tam olarak anladığınızı, verilen tavsiye, veri ve önerileri kullanmayla ilgili tüm riskleri üstleneceksiniz. tavsiyenin yorumundan bağımsız olarak.

Site: yasal sorumluluk reddi beyanı ve sorumluluk beyanı

Site, tüm dünyada pazarlanan en popüler takviyeler için kapsamlı analiz, kılavuzlar ve incelemeler sağlamaya hizmet eden bir sitedir. Tüketimin artması ve 2018’de takviyenin tüketilmesi riski nedeniyle, bir kuruluş olarak yasal görüşlerimizi, yükümlülüklerimizi ve yükümlülüklerimizi açıkça ortaya koymamız uygun hale gelmiştir.

İçinde bulunduğumuz işin doğası, insanları eğitmek, okuyucularımızın sadece ne yaptığımızı değil, aynı zamanda ABD’nin ve uluslararası hukukun daha geniş kapsamına nasıl uyduğunu da anlamalarını gerektirir. Bu nedenle, bu rehber, Sitenin yasal yükümlülüklerini, beyanlarını ve yükümlülüklerini açıklayacaktır.